BANERY, TABLICE I INNE

  • BANERY REKLAMOWE

Banner reklamowy to prosta i szybka  w montażu forma reklamy.  Jej inne atuty to możliwość zawieszenia tego rodzaju transparentów na ogrodzeniach, ścianach, balkonach… Bannery wykonywane są ze specjalnych materiałów elastycznych, które charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na złe warunki atmosferyczne. New Sign oferuje kompleksową realizację – od projektu graficznego do montażu.

  • SZYLDY I TABLICE REKLAMOWE

Szyldy i tablice reklamowe są doskonałą formą zwrócenia uwagi potencjalnych klientów na siedzibę Twojej Firmy. Ich umiejscowienie oraz wygląd zachęca do skorzystania z usług. Materiały z jakich wykonujemy szyldy to między innymi PCV, dibond i aluminium. Oferujemy kompleksową realizację -od projektu graficznego do montażu.

  • KASETONY REKLAMOWE

Kasetony reklamowe to  bardzo efektowna, ale przy tym niedroga forma reklamy. Są one dużo lepiej widoczne niż bannery czy tablice, a przy tym różnica w cenie nie jest znacząca. Kasetony nie pozostaną niezauważone nawet w nocy dzięki posiadanym przez nie podświetleniu.

  • GRAFIKA NA SZYBIE

GRAFIKA NA SZYBIE na pojazdach i witrynach sklepowych.

Bardzo popularną metodą reklamy jest oklejanie witryn sklepowych folią z niepowtarzalną grafiką. Ze względu na nasze doświadczenie oraz pasję do tego co robimy, jesteśmy w stanie stworzyć grafikę, która pomoże zbudować zaufanie oraz przyciągnie potencjalnego klienta, do skorzystania z usług które oferuje Państwa firma.

Materiały których używamy do oklejania witryn sklepowych są najwyższej jakości i klasy.